404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Як заробити на вирощуванні та продажу полуниці
Реальний спосіб бізнесу на полуниці Чомусь в темі про заробіток на полуниці постійно якийсь ажіотаж і домисли. Якась шалена прибуток - 55 тис.

Редис на продаж. Ціна редису. Схема продажу
Деякі зауваження з приводу вирощування редиски на продаж Ця стаття призначена в основному тим, хто стоїть перед вибором: чим зайнятися на селі для отримання доходу, що вирощувати на продаж на своєму городі чи в ЛПГ. Мова піде про редисці. Головна його особливість полягає в тому, що це дуже скорострільна культура. За оптимальних умов вирощування редис , залежно від сорту, встигає дозріти за 18-30 днів.

Чи можна працювати в церковні свята
Нещодавно було Благовіщення. А скоро - Великдень. Багато сільські жителі постійно цікавляться:   чи можна працювати в церковні свята? На селі, особливо навесні і восени, дуже багато роботи і на городі, і дворах.

Як успішно торгувати на овочевому ринку
У цій статті спробую узагальнити свої спостереження: чому в одного продавця на ринку йде торгівля, а в іншого - ні. Чому один продає все за високою ціною і у нього постійно чергу, а інший не може продати своє за копійки. Як успішно торгувати на овочевому ринку? Як навчитися торгувати, чи можна взагалі цьому навчитися? Про це читайте у цій статті.

Дохід з дачі або присадибної ділянки
Будиночок у селі - джерело прибутку Статут він міський сети, і міських турбот, ви вирішили купити невеликий будинок у селі з ділянкою землі і зайнятися сільським господарством. Або у вас вже є дача, і ви вирішили з її допомогою заробляти на життя.


   2013